Beginning

Ahoj, vítám vás na mém blogu. Předpokládám, že by se na začátek slušelo, abych vám řekla něco málo o sobě a o blogu, na který jste...Ahoj,

vítám vás na mém blogu. Předpokládám, že by se na začátek slušelo, abych vám řekla něco málo o sobě a o blogu, na který jste právě zavítali.


Nejprve tedy něco o mé maličkosti. Jmenuji se Tereza, je mi 24 let a momentálně jsem už druhým měsícem studijně na Kypru. Není to ale má první návštěva – poprvé jsem na Kypr přiletěla před dvěma lety a od té doby ho navštěvuji pravidelně.Co se týče zaměření blogu, upřímně vám říkám, že nemám zatím ucelenou představu o koncepci blogu.  Jedno vím jistě – nebude se jednat o fashion blog, jelikož za

a) fashion blogů je tady už milion


b) samozřejmě, že se jako každá holka ráda oblékám, ale narovinu vám říkám – módními trendy se neřídím a většina z nich mi je i cizí


c) jsem chudá studentka a vzhledem k tomu, že je na Kypru všechno asi tak třikrát dražší než v Česku (ať už se jedná o jídlo, nájem), nemůžu si dovolit zde nakupovat každý týden nové kousky oblečení, protože se musím starat o přežití. (neberte mě zas až tak doslovně)


d) navíc, pokud žijete někde, kde teploty každý den dosahují 40°C, věřte mi, že o outfit se zajímáte maximálně první týden. Poté se snažíte nosit hlavně co nejpohodlnější a nejprodyšnější oblečení.


Abych to tedy nějak uzavřela – blog zatím můžeme nazývat lifestyle blogem. Budu psát o věcech, které mám ráda a které mě obklopují. Především bych vás ráda seznámila s Kyprem samotným a pokud zde jednoho dne zavítáte, budete vědět, kam zamířit. :)


A abyste si udělali aspoň malou představu, kdo že to teda jsem, přikládám pár fotek z procházky v parku.Budu vděčná za každý váš komentář.

Tereza

You Might Also Like

2 komentářů

  1. Jsem ráda, že tě tady na tom blogspotu vidím ;-) A už se těším na další články :)

    OdpovědětVymazat
  2. To je dobře, že nebudeš psát fashion blog, těch je opravdu mraky :). Hodně štěstí a těším se na první pořádný článek! :)

    OdpovědětVymazat

}