Pláže na Kypru - Nissi beach | Beaches in Cyprus - Nissi beach

Abych vaši depresi z podzimního počasí ještě více umocnila, jsem tady s dalším článkem o kyperských plážích. :) Pro dnešek bych vám ráda ...

Abych vaši depresi z podzimního počasí ještě více umocnila, jsem tady s dalším článkem o kyperských plážích. :)
Pro dnešek bych vám ráda představila Nissi beach v letovisku Agia Napa. 
Here I am again! This time I would like to show you one of the most beautiful sandy beaches in Cyprus - the Nissi beach located in Agia Napa.
Celková délka pláže je zhruba 500 metrů a název nese podle malého ostrůvku, který se poblíž pláže nachází (ostrov se v řečtině řekne nissi). Můžete ho vidět v pozadí této fotky:
The Nissi beach is approximately 500 metres long and it takes its name from the small island next to it (nissi in Greek means island).


Tato pláž patří asi k nejznámějším a nejoblíbenějším plážím na Kypru vůbec. A nebyla bych to já, abych neměla zase opačný názor. :)
Na Nissi beach se mi líbí neskutečně průzračná voda (která pro Kypr zas až tak typická není)

Honestly, however this beach is considered to be one of the nicest beaches in Cyprus, it is not on the top of my list because during season (which is in Cyprus until middle of October) is totally full and you cant even fit a towel anywhere. But it depends on what you what from beach. I personally rather to just lie down, close my eyes, forget about all the problems and just listen to the sea.
a písek, který ve vodě vypadá jako zrnka stříbra. Nejedná se o takový ten jemný písek, který vám vleze všude, ale hrubší zrnitý...
A proč Nissi beach teda v lásce zrovna nemám? Vzhledem k tomu, že se jedná o asi nejznámější pláž na Kypru, odpovídá tomu taky počet návštěvníků - přes sezónu (která trvá na Kypru až do poloviny října) je zde opravdu hlava na hlavě.
Ale je to věc názoru. Pokud k moři vyrazíte s partou přátel - Nissi beach je pro vás ta správná volba. Já osobně chci na pláži "vypnout", jen ležet a poslouchat šumění moře. :)

Jinak samozřejmě že na pláži nechybí nabídka vodních sportů, je zde velké množství restaurací a barů a pěkná promenáda podél moře :)


Tak která z pláží vás zaujala více? Nissi nebo Makenzy, o které jsem psala tady?

Tereza

You Might Also Like

6 komentářů

 1. Opravdu děkuji za umocnění podzimní deprese :D Ale jinak jsou fotky samozřejmě moc krásné :)

  Pieces of FRECKLED style

  OdpovědětVymazat
 2. Zdravím od notasu, zabalená v dece, popíjející horkej čaj a klepající se zimou. Béé..
  A vy tam jako ještě máte teplo, jo? :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ále,nepřeháněj :)
   a ano, stále máme teplo. i když dneska už jsem měla tričko s krátkým rukávem a ne nátělník. těžký to život!

   Vymazat
 3. Hezké povídání i fotky... mě by taky lákala klidnější pláž... koukám co je tam lidí .... už se těším na příští post ...
  Přeju krásné dny. Jarka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jojo, bylo to tam opravdu šílené a to už bylo kolem šesté večer a navíc konec září..
   v červenci a srpnu je to tam docela o život :)

   Vymazat
 4. Opět krásné fotky :), Také bych si chtěla hrát s pískem.

  OdpovědětVymazat

}