Pláž Agia Thekla | Agia Thekla beach

Vzpomínáte si na článek o dechberoucím kostelíku Agia Thekla? ( odkaz tady ) Ano? Představte si, že vedle něho je stejně krásná pláž. :) ...

Vzpomínáte si na článek o dechberoucím kostelíku Agia Thekla? (odkaz tady) Ano? Představte si, že vedle něho je stejně krásná pláž. :)


Dle mého názoru se jedná o jednu z top pláží na Kypru. Je sice malá, (celková délka kolem 300 metrů), ale právě v tom tkví její kouzlo. V okolí nejsou žádné obrovské hotelové komplexy, navíc je od Agia Napy vzdálená zhruba tři kilometry, takže klid je zaručen. :)
Je zde možnost jak lehátek, tak také spousta volného místa pro deku či ručník.

Plus jemňoučký (ano, opravdu jemňoučký, protože jemný není dost dobré slovo) písek a křišťálově průzračná voda.. výhled na kostelík.. Co víc si přát? :)

Jediné malé mínus je snad to, že při vstupu do moře můžete sem tam narazit na ostrý kámen, takže je asi potřeba mít boty.
Konec řečí, čas na fotky :) 

Do you remember post about breathtaking church called Agia Thekla? Today I would like to show you beach which lies right next to it.
It is definitely my favorite beach ever because it is really small (just 300 meters long) and it is covered with fine golden sand.
If you are looking for one of the quietest beaches away from the tourist life, then you will definitely not find any better than Agia Thekla.:)
You Might Also Like

3 komentářů

 1. Terezko, tak to je fakt nádhera ... výhled na kostelík ... je tam jak zjevení, ale hezké.... opravdu hezká pláž.....
  Jarka

  OdpovědětVymazat
 2. Celé léto jsem se chystala k moři, ale nakonec jsem neodjela. No, těžko se mi na takovouhle idylku kouká, do Řecka bych vyrazila hned :)

  OdpovědětVymazat
 3. Ochhh, no pááááni! Nejradši bych nasedla na první letadlo a ihned tam odletěla :)

  OdpovědětVymazat

}