Uplynulé týdny | Weeks in pictures

Tak máme listopad, to znamená příští měsíc Vánoce (!!!). A už i k nám na Kypr dorazil podzim - rozumějte, nemůžem se koupat v moři a ochlad...

Tak máme listopad, to znamená příští měsíc Vánoce (!!!). A už i k nám na Kypr dorazil podzim - rozumějte, nemůžem se koupat v moři a ochladilo se na 25 stupňů! ach jo. :)

Dneska pro vás mám spíše než shrnutí uplynulého týdne, takový mix fotek, které se mi za poslední dobu sešly a já na ně buďto zapomněla anebo nevěděla, kam je zařadit.Hello everybody. So November is here and it means only one thing - Christmas is coming next month!
Today I have a post for you with pictures from last weeks which either got lost or forgotten. So enjoy them:) 

Agia Napa a její úrodná červená půda


Jinak jsem v poslední době jedla samá zdravá jídla...
As you can see I was eating just healthy food...

 

Někdy opravdu ano :)

 Objevila jsem uprostřed lesoparku nejlepší kavárnu s nejlepším cappuccinem
I have found in the middle of the park best coffee shop with best cappuccino ever


28. října jsem se byla podívat na slavnostní pochod k příležitost oslav dne ochi (psala jsem o tom samostatný příspěvek tady)
I have seen the promenade of ohi day on 28th of October

Jezdila jsem k moři, ale bohužel ne za koupáním, ale jen tak si odpočinout a nasát atmosféru :)
I was reguraly going to see, but unfortunately just for walk and enjoy the atmophere
Jak už jsem se zmiňovala v některém z minulých postů, navštívila jsem vesničku Dali. Po cestě jsme natrefili na malý, ale pěkný kostelík, vedle kterého se nacházelo archeologické naleziště. Původně jsem o tom chtěla udělat samostatný příspěvek, ale bohužel se mi nepodařilo zjistit o co přesně se jednalo, tak pár fotek zařadím aspoň tady.

As I have mentioned before I went for small trip to village called Dali. On the way we found really nice church with archaeological site right next to it. I was planning to make post about it but unfortunately I didnt find any information about this place so at least I am posting it here.


A vážení pozor, pořídila jsem si selfie tyčku (nekup to za tři eura!), takže hádám, že je ze mě správná blogerka se vším všudy. Ještě foťák Olympus PEN, začít pravidelně cvičit, stát se vegankou nebo omezit cukry, pořídit si Daniel Wellington hodinky, O-bag tašku, nosit tenisky k čemukoliv a kamkoliv a myslím, že do toho blogového světa úplně zapadnu ;)

anebo taky ne, protože nejsem schopná pořídit ani pořádnou selfie fotku. mějte se hezky a užívejte si každého dne :)


Tereza

You Might Also Like

1 komentářů

  1. Terezko, máš moc hezké a zajímavé příspěvky, i ty minulé, i když jsem nekomentovala.... tedy ochlazení na 25 stupňů to musí být rána...líbí se mi fotka opuštěné pláže nemá chybu a ten kostelík je fakt hezký a má zvláštní barvu.
    Měj se hezky. Jarka

    OdpovědětVymazat

}