Střípky od slaného jezera | Larnaka Salt Lake

Dobré poledne, jakpak jste si užili vánoční volno? Já jsem po šesti měsících doma, takže asi nemusím nic dodávat, že :) ...

Dobré poledne,

jakpak jste si užili vánoční volno? Já jsem po šesti měsících doma, takže asi nemusím nic dodávat, že :)

Dneska pro vás mám fotky z prostředí slaného jezera, kam jsme jeli nafotit plameňáky, kteří zde pravidelně přilétají na zimu. Jenže ouha, plameňáci zatím nikde, protože slané jezero je stále zčásti vyschlé (naplní se vždy dešťovou vodou v listopadu/prosinci).
I tak jsem vyfotila pár fotek, o které bych se s vámi v dnešním článku ráda podělila, protože ten pohled byl prostě krásný. Celá plocha jezera byla pokryta solí, která ve slunečním svitu házela krásné odlesky a z dálky vypadala jako lehký poprašek sněhu.


Hello everybody, how are you enjoying Christmas holidays so far? I am back in Czech after six months so I think I dont need to say more.
In today´s post I would like to show you pictures which I took in salt lake in Larnaca. The plan was to go to Larnaca and take some pictures of flamingo but ops problem - flamingos didnt come yet. (I am sure I have mentioned it before but in winter time salt lake turns to pink color because so many flamingos will be spending winter here)
However there were no flamingos I was able to capture nice pictures from the shine of the sun over the dry salt lake, just like a snow.Mějte se hezky a do nového roku jenom to nejlepší! 

Tereza

You Might Also Like

0 komentářů

}