Uplynulý týden | Week in pictures

6.4.2016 Pěknou středu, jakpak si užíváte začátek jara? My tu máme posledních pár dní kolem 28 stupňů, dneska dokonce 30, takž...


6.4.2016
Pěknou středu,

jakpak si užíváte začátek jara?

My tu máme posledních pár dní kolem 28 stupňů, dneska dokonce 30, takže doufám, že to hezky bude stoupat a budu se moci v blízké době koupat v moři! :)

Pokud se ptáte, proč jsem v poslední době na blog nic nepřidala, tak mám pro vás jednoduchou odpověď – mám momentálně spoustu práce s diplomovou prací a dalšími povinnostmi a na blog mi moc času nezbývá a dost mě to mrzí, protože mám spoustu věcí, které bych s vámi chtěla sdílet, ale bohužel si nejsem schopná najít čas na protřízení fotek a sepsání článku.

Ale slibuji, že se to pokusím během dubna nějak skloubit! Konec řečí a pojďte se podívat na mix fotek z uplynulých dní. 
Hello, after small break I am back. Today with a post with some pictures from the last couple of days. I am currently so busy with my diploma thesis and I am not able to find a time for my blog – the worst thing is that I have enough materials but I don’t have time to sit, fix the pictures and prepare the article but I will try to be better In April. I promise!


Na Kypru všechno pučí, kvete a nádherně voní a ve vzduchu už jde cítit blížící se léto!
It is one of my favourite times of the year! Trees and flowers are blooming, everywhere is the smell of the spring in the air and summer is right behind the corner.

 


  

 


 
Zákaz lovu (ne že by na to někdo bral ohled..)
Hunting is prohibited..but honestly, nobody cares...
 
Náhodně objevený nádherný park
Beautiful park 
Mějte se hezky! :)

You Might Also Like

1 komentářů

  1. Terezko, tedy tam to úchvatně kvete ... a ty krásná okýnka ... a máte docela vedro ... my si ještě počkáme ... ale jaro je tady a všechno tu začíná taky kvést .. pomalu a jistě.
    Pěkně jsi to vše nafotila ! Tak si to počasí a tu parádu užívej ! ☼ ☼
    Jarka

    OdpovědětVymazat

}