Guvernérova pláž | Governor's Beach

  8 . 7 . 2016 D obré ráno, jsem zpátky! I přesto, že jsem skoro dva (!) měsíce nepřidala žádný příspěvek, mám milion fotek a nápadů...

 
8.7. 2016
Dobré ráno, jsem zpátky! I přesto, že jsem skoro dva (!) měsíce nepřidala žádný příspěvek, mám milion fotek a nápadů na příspěvky ještě víc, takže se máte na co těšit. V červnu jsem byla v ČR a všechno jsem měla hezky naplánované – dopíšu diplomku, nechám ji svázat, složím pár zkoušek, které mi ve škole chyběly, budu se věnovat blogu, sejdu se s kamarádkami, které jsem půl roku neviděla (viď Katy) a užiju si domácí pohodu… Jenže pak stačí jedna věc, aby se všechno pokazilo a z plánovaného pohodového měsíce, se stal měsíc plný stresu a zklamání…ale což. to k životu patří.

Dneska bych vám ráda ukázala jednu z mých oblíbených pláží. Přijela mě na Kypr navštívit mamka, takže jsme se rozhodovaly, na jakou pláž vyrazíme. Vzhledem k tomu, že mamka upřednostňuje pláže spíše přírodní, divoké a bez milionu lidí a lehátek, zvolily jsme tzv. Guvernérovu pláž, která se nachází mezi Limassolem a Nikósií.

Jedná se o systém malých písčitých pláží (typ písku: ten, co vleze všude). Najdete tam jak ty s lehátky, tak také mini pláže, které poskytují soukromí a dostat se k nim je docela obtížné - buďto se k nim musíte přebrodit přes moře, nebo slézt po skalách dolů, ale věřte mi, že to stojí za to.


To je pro dnešek asi všechno.  Na závěr bych na vás měla menší dotaz – v poslední době docela koketuju s myšlenkou natáčení videí – co vy na to?


Mějte se hezky a užívejte si léto!

Tereza


Hello everybody, I am back! Yes, I know it’s hard to believe because I haven’t posted anything for more than two months but believe me all this time I was carrying my camera everywhere so I have million pictures and also tons of ideas for new posts.

In June I was in Czech for period of four weeks and I had everything planned – finish my diploma thesis, print it, pass exams at my home uni, see my friends which I missed a lot in the last half of the year. In the other words just enjoy being home but life is life and in one moment everything can change and instead of one month of chilling you can get one moth full of stress. :)

In today's post I would like to show you one of my favourite beaches which is called Governor´s beach and lies between Limassol and Nicosia. Currently my mum is also in Cyprus for a short visit, so when we were looking for some beach where we can go, we chose Governor´s beach because my mum prefers natural beaches without one million sunbeds and people stick to each other.

Governor´s beach is more like a complex of small beaches which are connected by sea and sometimes it is really difficult to get there – either you have to go through water or climb rocks but believe me if I tell you it worth it.
  

 

 


 

 

 

 

 

  You Might Also Like

0 komentářů

}