KAKOPETRIA

27.7.2016 Když za mnou přijela na začátku července mamka, nechtěla se pouze válet u moře, ale také trochu poznat Kypr, malebná horská ve...

27.7.2016
Když za mnou přijela na začátku července mamka, nechtěla se pouze válet u moře, ale také trochu poznat Kypr, malebná horská vesnička Kakopetrie je skvělým místem pro návštěvu, protože skoro každý turista má Kypr spojený pouze s mořem, plážemi a vyprahlou krajinou. Kypr má však i druhou tvář a to pohoří Troodos, kde v zimě najdete pomalu více sněhu než v Česku a v létě zelené lesy s tekoucími řekami.
I přesto, že tady příspěvek o Kakopetrii už byl, přijde mi škoda, abych se s vámi o fotky z ní nepodělila.When my mum came for visit in the beginning of July, she didn’t want to just lie on the beach but she also wanted to learn more about Cyprus. Kakopetria is one of the best places to visit in cypus because almost every tourist thinks Cyprus is about beaches, sea and dry landscape. But Cyprus has also second face which is Troodos mountains where you can find in winter more snow than even in Czech republic and in summer the forest there are green and with many rivers which never gets dry.

However there is already one post about this village on my blog I decided to share this pictures with you anyway hope you enjoy it.
 

 

 
lis na olivový olej


 
 
 
 
 
 

 

 


 


You Might Also Like

1 komentářů

}