UPLYNULÝ TÝDEN | WEEK IN PICTURES

21.7.2016 Pěkné čtvrteční ráno, dneska jsem si pro vás připravila článek s fotkami z uplynulých dnů. Tento typ článku m...
21.7.2016
Pěkné čtvrteční ráno,
dneska jsem si pro vás připravila článek s fotkami z uplynulých dnů. Tento typ článku máte asi nejraději a já ho také ráda připravuji, protože je to pro mě takové ohlédnutí za tím, co jsem v poslední době prožila.
Posledních pár dní jsem strávila v Larnace mimo internet a v podstatě i mimo civilizaci – jen moře, písek, šplouchání vln a moje milované sbírání mušliček.

Mějte se hezky a v sobotu se můžete těšit na článek o jednom z měst ležících v okupované části Kypru - o Famagustě. 
Hello,

todays post is the summary of my last few days. I know this kind of article is your favourite type and to be honest with you I also like to prepare it because It makes me look back at what I have experienced in my last couple of days and it makes me very happy to share it with you.

For Saturday I have prepared an article about one of the cities in the occupied part of Cyprus Famagusta.

Have a nice day.


 

 

 


V poslední době jsem měla velké množství návštěvníků, dva se mi bohužel nepodařilo vyfotit (švába a malého gekona), dva ano - kudlanku nábožnou (ve skutečnosti je velká jako dlaň). 
In the last week I have had many visitors, for example Praying Mantis, hawkmoth (both were size of palm) then  cockroach or small gekko (I wasn't brave enough to take picture).

 

a lišaj (opět velikost dlaně)

 

 


Kostelík ve vesničce Kiti, která leží kousek od Larnaky 
Small church in a village called Kiti which you can find near Larnaca

 

 

 

 


a na závěr trošku toho kyperského pouličního umění
street art
 

 

 

 

 


You Might Also Like

2 komentářů

}