PROTARAS

  9.8.2016 Vzhledem k tomu, že jsem momentálně nemocná (věřte mi, že být nemocná na Kypru v létě, kdy se denní tepl...

 

9.8.2016
Vzhledem k tomu, že jsem momentálně nemocná (věřte mi, že být nemocná na Kypru v létě, kdy se denní teploty pohybují kolem 40 stupňů, není žádná výhra) a k moři se jen tak nepodívám, rozhodla jsem se, že vám dneska ukážu jednu z těch nejhezčích pláží, jakou jsem zatím na Kypru navštívila.
Pláž se nachází v letovisku PROTARAS, o kterém jsem se tady ještě nejspíš nezmínila. Protaras leží ve východní částí ostrova a je to typická prázdninová destinace se spoustou turistů, velkými hotelovými komplexy a minimem místních. Protaras je oblíbeným místem zejména pro tyrkysově zbarvené moře a jemný písek. (jak můžete ostatně vidět na fotkách)

Due to the fact that I am currently sick (and believe me – being sick in Cyprus in summer when daily temperature reaches 40 degrees is not such a good thing) and I will not be able to go to the beach for a while I have decided to show you one of the most beautiful beaches in Cyprus I have ever visited.
You can find this beach in a city called Protaras. I am not sure if I have ever mentioned this city ever here before but Protaras lies in the east part of Cyprys, very close to Agia Napa and it is typical tourist resort with many tourists, there are so many hotel complexes and wild night life experiences . 

 

 

 

 

 

 


 

 

 


You Might Also Like

0 komentářů

}